صفحه اصلي
اخبار صنعت کود
بیمه چایکاران
مقالات
اعم فعالیت ها
گالری تصاویر
اخبار
پذیرش آگهی
جستجوی در سایت
درباره شرکت
وب لینک های مرتبط
تماس
عرضه مستقیم چای
پایگاه های اطلاع رسانی
دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجلس شورای اسلامی
وزارت جهاد کشاورزی
وبلاگ رسمی اتحادیه چایکاران
شرکت های مرتبط
لیست همکاران
معرفی شرکت های اتحادیه
سایت های مرتبط
ثبت نام مهندسین ناظر
اتحادیه شرکتهای تعاونی تولید روستائی گیلان
لینک RSS سایت
 
 
 


قیمت خرید برگ سبز چای

 

فروشگاه بزرگ عرضه مستقیم مرغوبترین چای دست چین باغات سبز شمال کشور افتتاح شد


 اتحادیه چایکاران شمال کشور ، از تعدادی بازاریاب در سطح شهر رشت و استان گیلان دعوت به همکاری می نمایند .

علاقمندان می توانند جهت اطلاع بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن 01333842569 تماس حاصل نمایند

بخش کودهای شیمیایی

 

اطلاعات مربوط به فعالیت بخش کوهای شیمیایی

بخش بیمه

اطلاعات مربوط به فعالیت بخش بیمه 
 
Advertisement

 تعیین قیمت خرید تضمینی چای
نویسنده Administrator   
۱۸ دي ۱۳۹۲

مصطفی نصرالهی مدیر عامل اتحادیه چایکاران شمال کشور ، در خصوص عدم پرداخت مطالبات چایکاران گلایه کرد و گفت : امیدوارم برعکس دوسال قبل که مطالبات چایکاران تا آغاز چین بهاره طول می کشید در سال جاری شاهد این روش نادرست نباشیم و دولت تا پایان دی مطالبات 10 میلیارد تومانی پرداخت نماید .

ایشان دلخوری مردم در سالهای اخیر از روند پرداخت مطالبات را غیر قابل کتمان دانست و تنها راه نجات این صنعت را تعهد و حسن نیت در اجرای خدمت به چایکاران در سال جاری و سال آتی دانست و از عدم تعیین قیمت خرید تضمینی سال آتی برگ سبز چای گلایه کرد و تسریع در تعیین قیمت را خواستار شد

ارسال نظرات شما (0 نظر)
عدم پرداخت مطالبات باقیمانده چایکاران
نویسنده Administrator   
۲۵ آذر ۱۳۹۲

مهندس مصطفی نصرالهی اعلام نمود که حدود 7 میلیارد تومان از مطالبات چایکاران باقیمانده است و لیکن هنوز خبری از پرداخت مطالبات نیست .

ایشان یادآور گردید چایکاران از سال 1389 تا به امروز شاهد این نوع رفتار در نحوه پرداخت بوده اند ولیکن هیچ مسئولی از نحوه مدیریت و شیوه پرداخت بازخواست نمی کند

ایشان اضافه نمود ، آقایان قرار بود چای را به سمت روزهای درخشان سوق دهند و در زمستان سال گذشته از روزهای خوب و آفتابی آتی چای، هزار سخن به میان آوردند ولی نه از آن سرمایه گذار محترم خبری است و نه از آقایان خندان دور و بر ایشان در آن عکس معروف !!!

حالا چایکار مانده است و هزار وعده تو خالی ...

ایشان در پایان یادآور گردید : پول چایکار از یک طرف ، به زراعی باغات از طرف دیگر ، عدم قیمت گذاری برگ سبز چای سال آتی و شرایط حاکم مدیریتی فعلی همه و همه از دغدغه های چایکاران برای حال و آینده می باشد.

ارسال نظرات شما (0 نظر)
اتحادیه چایکاران بازرس اتحادیه مرکزی نظارت و هماهنگی گردید
نویسنده Administrator   
۰۱ آبان ۱۳۹۲
جناب آقای مهندس مصطفی نصرالهی به نمایندگی از اتحادیه چایکاران غنچه های طلایی شمال ، در مجمع اتحادیه مرکزی نظارت و هماهنگی تعاونی های روستایی و کشاورزی کشور به سمت بازرس انتخاب گردیدند
ارسال نظرات شما (0 نظر)
استاندار جدید گیلان
نویسنده Administrator   
۲۷ مهر ۱۳۹۲
اتحادیه چایکاران شمال کشور ، انتصاب بجا و شایسته جناب آقای نجفی را بعنوان استاندار جدید استان سرسبز گیلان تبریک و تهنیت عرض نموده و با آرزوی توفیق روز افزون ایشان ، آمادگی خود جهت همکاری و همیاری در راستای پیشبرد هرچه بهتر صنعت چای کشور را اعلام می دارد
 
                                                                                « مدیر عامل ، هیئت مدیره و مجمع اتحادیه چایکاران شمال کشور »
ارسال نظرات شما (0 نظر)
پول چایکارن بزودی پرداخت می گردد
نویسنده Administrator   
۱۴ مهر ۱۳۹۲

پول چایکاران بزودی پرداخت می گردد

مهندس مصطفی نصرالهی مدیرعامل اتحادیه چایکاران شمال گفت : خبر مسرت بخشی بود که تا پایان هفته پول چایکاران پرداخت خواهد شد و لبخند چایکاران باعث خرسندی ماست اما ...

ایشان در ادامه افزود : امیدواریم این پول از محل آخرین مصوبه دولت گذشته که 60 میلیارد در نظر گرفته بود نباشد زیرا در آن جلسه و آن مصوبه هزار سوال مطراح است و عواقب آن در سال آتی دامن چای را خواهد گرفت .

مهتدس نصرالهی یاد آور گردید ، هرچند از باغات چای از آن تولید ، آن هکتار ها ، جز حرف و حکایت و قصه های شبانه پدران برای فرزندان و نوادگان اثری باقی نمانده و لیکن همین باقیمانده نیز یک مدیر هنرمند و توانا میخواهد که باقی بماند .

نصرالهی افزود : چند سوال برایم بی جواب مانده است

اولا علت عدم دعوت این مجموعه با 40 هزار سهامدار در جلسات چای چیست ؟ آیا نمانیده دعوت کننده جلسات از نقطه نظرات و راهکارهای اتحادیه هراسان می باشد ؟

دوما به چه دلیل نمانیده گان کارخانجات در قالبهایی چون سندیکا ، انجمن ، کانون و بالغ بر 3 الی 4 نفر در جلسات حاضر می باشند و لیکن نماینده چایکاران که دو تشکل دارد سلیقه ای و شاید سیاسی تنها با یک نمانیده دعوت می گردد و نمانیده مذکور هم بنوعی از جماعت خاص می باشد ؟

سوما ، در این کشور مگر بر اساس قانون و در دولت مگر اعتدال حاکم نمی باشد که برخی از افراد بالاخص جناب آقای استاندار و رئیس سازمان چای از دعوت نماینده واقعی چایکاران در مجموعه وزرات کشاورزی خودداری مینماید ؟ مگر خدمات فعلی چایکاران نظیر ، بیمه حوادث ، خرید و فروش کود شیمیایی توسط این اتحادیه صورت نمی گیرد ؟ مگر شما در خدمت رسانی همیشه دنبال ما نیستید ؟ پس چرا در اظهار نظر از ما می هراسید ؟ مگر تفکر قدیمی تان در چای جواب داد ؟

ایشان خاطر نشان کرد که از مسئولین اعم از نمانیده ولی فقیه در استان گیلان ، مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی ، بازرسی استان و سایر نهاد های ذی صلاح در خواست داریم رسیدگی کنند که چگونه هر سال جهت خدمت رسانی به قشر خاص جامعه و بازار مسئولین دست از پا نمی شناسند ولی منت خدمت را بر سر چایکار می گذارند . آقایان فراموش نکنید این گامهایتان همیشه به نفع یک گروه بوده و حاصل آن نابودی باغات گردیده است که خود از من واقفترید ...

ارسال نظرات شما (0 نظر)
جناب آقای دکتر محمد باقر نوبخت
نویسنده Administrator   
۱۰ شهريور ۱۳۹۲
 
جناب آقای دکتر محمد باقر نوبخت ، اتحادیه چایکاران شمال کشور به نوبه خود انتصاب بجا و شایسته شما به عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، سرپرست معاونت توسعهٔ مدیریت و سرمایهٔ انسانی رئیس جمهور و همچنین سخنگوی دولت یازدهم را تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون شما را از درگاه ایزد منان خواستار است.
 
 
                                            « مدیر عامل ، هیئت مدیره و مجمع اتحادیه چایکاران شمال کشور »
ارسال نظرات شما (0 نظر)
وضعيت مبهم پرداخت بهاي برگ سبز و رها سازي باغات چاي
نویسنده Administrator   
۰۶ شهريور ۱۳۹۲

 

مصطفي نصرالهي مدير عامل اتحاديه چايكاران شمال اظهار داشت :  با توجه به نزديكي پايان دوره بهره برداري چين سوم متاسفانه نحوه پرداخت بهاي برگ سبز به دلخواه چايكاران صورت نپذيرفته است ، بطوريكه برخي از كارخانجات با پرداخت بدهي هاي خود نسبت به چايكاران ، بابت سهم كارخانه مطالبات چايكاران آن واحد توليدي تسويه گرديد ، حال آنكه كارخانه همجوار بعلت عدم توانايي در پرداخت سهم بهاي برگ سبز خود چايكارانش ماه ها به انتظار بهاي برگ سبز خود مي باشند.

اين روش با روش آزاد سازي چاي چه فرقي مي كند ، كه همين مجموعه آن را به عنوان لكه ننگين دوره فعاليت چاي مي ناميدند ؟!

نصرالهي افزود ، پرداخت بهاي برگ سبز چايكاران بر اساس نرخ تعيين شده اوليه 900 و 500 تومان تا به امروز صورت گرفته ، در صورتيكه نرخ بهاي اعلام شده كه جزو خبرهاي مسرت بخش  و از آثار و عواقب بجاي مانده شركت صدرا حاصل گرديده بود متاسفانه مبالغ 1200 و 650  توماني ، در تسويه حساب بهاي برگ چايكاران تا به امروز اعمال نگرديده است كه اين هم خود جاي سوال دارد.

نصرالهي خاطر نشان كرد ، برخي از چايكلران مناطق چاي خيز كه نتوانسته اند مطالبات خود را دريافت كنند وقتي به مسئولين امنيتي منطقه پناه مي برند با اين جواب مواجه ميشوند كه « برويد از كارخانجات مطالبه خود را دريافت نماييد »، آيا مفهوم خريد تضميني اين است ؟ مگر كشاورز با كارخانه قرار داد بسته  و شما به عنوان قاضي تعيين كرده است كه اينگونه پاسخ مي دهيد ؟

كدام كشاورز با كارخانه قرارداد دارد ؟ تاوان اشتباه مديريت هاي ديگران را چايكاران نبايد بدهند

مصطفي نصرالهي در ادامه با اشاره به اين نكته كه چايكاران بهاي برگ خود را دريافت نكرده اند ولي برخي از دوستان براي خود ماموريت هاي داخلي و خارجي در دوران انتهاي كاري و بازنشستگي ترتيب ميدهند و به لبخند هاي خود بيشتر از اشك هاي چايكاران توجه مي نمايند.

آقاي وزير ، پاسخ آن خنده و اين اشك را چه كسي بايد بدهد ؟

كاهش سطح زير كشت باغات چاي و آمار برگ سبز در سالهاي اخير اين نگراني را بوجود مي آورد كه رها سازي باغات فقط و فقط به عدم توجيه اقتصادي ارتباط پيدا نمي كند ، مگر همين چاي كاران در زمانهاي گذشته نچندان دور ، و در يك دهه اخير نسبت به عدم توجيه بهاي برگ نگران نبودند ؟ ولي باغات خود را احيا مي كردند ، دليليش حمايت از چايكار بود ، پرداخت به موقع مطالبات بود ، هم سو بودن مديريت با چايكاران بود و همه نگاه به سوي چايكار بود .

آقايان فكر ميكنند حفظ كارخانه و بازار اولويت ميباشد و دم از قاچاق چاي و قدمت كارخانجات مي زنند ولي كسي به توليد باغات توجه نميكند.

افتخار سازمان چاي بود كه بالغ بر 70 هزار تن چاي خشك توليد كرده و بالغ بر 300 هزار تن برگ سبز خريد كرده است و انحلال سازمان چاي را مايه تاسف اعلام مينمودند ولي امروز چه پاسخي بايد داد ؟

با كاهش توليد برگ سبز ، سرسبزي شمال، جذب توريسم ، جلوگيري از فرسايش و سيلاب ها كه در دراز مدت در مسيري ديگر قرار خواهند گرفت چه كسي پاسخگوي نسل آتي خواهد شد ؟

خدا را صدهزار بار شكر ميكنيم كه بالاخره باغ چاي اگر براي برخي دوستان و مديران مايه دردسر بود ولي براي مردم مايه افتخار شده است ، مطلع هستيم كه باغ چايي در كومله خود را آماده احداث بيمارستان فوق تخصصي كرده است ، كلنگ احداثش به زمين خورده و اهدا صورت پذيرفته و احداث آن نيز طولي نخواهد كشيد و اين هم از گذشت باغ چاي است .

ايشان در پايان از وزيرمحترم جهاد كشاورزي خواستند در اسرع وقت نسبت به تغيير شيوه ساختاري چاي ، پرداخت مطالبات و بهزاراعي باغات مساعدت نموده و اتحاديه هم آمادگي دارد در همه زمينه ها نظرات و طرح هاي خود را ارئه نمايد.

 

ارسال نظرات شما (0 نظر)
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 بعد > آخر >> 
 
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
نظرسنجی
نظر شما در مورد این سایت چیست ؟
  
محبوب ترین ها
جدیدترین مطالب سایت
آب و هوا
آمار بازدید