xxx  صفحه اصلي - اتحادیه چایکاران شمال کشور
   
 
صفحه اصلي
اخبار صنعت کود
بیمه چایکاران
مقالات
اعم فعالیت ها
گالری تصاویر
اخبار
پذیرش آگهی
جستجوی در سایت
درباره شرکت
وب لینک های مرتبط
تماس
عرضه مستقیم چای
پایگاه های اطلاع رسانی
دفتر مقام معظم رهبری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
مجلس شورای اسلامی
وزارت جهاد کشاورزی
وبلاگ رسمی اتحادیه چایکاران
شرکت های مرتبط
لیست همکاران
معرفی شرکت های اتحادیه
سایت های مرتبط
ثبت نام مهندسین ناظر
اتحادیه شرکتهای تعاونی تولید روستائی گیلان
لینک RSS سایت
 
 
 


قیمت خرید برگ سبز چای

 

فروشگاه بزرگ عرضه مستقیم مرغوبترین چای دست چین باغات سبز شمال کشور افتتاح شد


 اتحادیه چایکاران شمال کشور ، از تعدادی بازاریاب در سطح شهر رشت و استان گیلان دعوت به همکاری می نمایند .

علاقمندان می توانند جهت اطلاع بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن 01333842569 تماس حاصل نمایند

بخش کودهای شیمیایی

 

اطلاعات مربوط به فعالیت بخش کوهای شیمیایی

بخش بیمه

اطلاعات مربوط به فعالیت بخش بیمه 
 
Advertisement

 تاسیس تعاونیهای جدید سؤال برانگیز می باشد!
نویسنده Administrator   
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۱

بهمن محمدی بازرس اتحادیه چایکاران در خصوص وضعیت خرید تضمینی برگ سبز در سال جدید افزود: برگ سبز چایکاران با توجه به همه مشکلات سال 90 اعم از عدم پرداخت بهای برگ سبز آنها ، سرانجام با دخالت اتحادیه و حمایتهای نمایندگان منتخب و جاری مجلس و وزیر محترم در آغاز دوره جدید شروع گردید هرچند که چایکاران دیگر آن طراوت گذشته را ندارند.

ایشان یادآور گردید ...

 

ارسال نظرات شما (2 نظر)
ادامه مطلب ...
اتحادیه مطالبات چایکاران را پرداخت نمود
نویسنده Administrator   
۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۱

مصطفی نصرالهی مدیر عامل اتحادیه اعلام کرد :

در تاریخ 1391/02/04روز دوشنبه طی نشستی که فی مابین وزیر محترم جهاد کشاورزی جناب آقای دکتر خلیلیان و نمایندگان منتخب و فعلی مجلس جناب آقایان ندیمی ، رهبری ، لاهوتی ، نیکنام با حضور ریاست محترم سازمان چای جناب آقای محرر و معاون ایشان و رئیس سندیکا کارخانجات و نمایندگان چایکار جناب آقای زیده سرایی و احمد رنجبر و بنده حضور داشتیم مقرر گردیده بود که مبلغ 7 میلیار تومان بدهی دولت به چایکاران که از محل مطالبات سازمان چای از کارخانجات می باشد بنحوی پرداخت گردد و پس از رایزنیهای متوالی سرانجام مبلغ مذکور از طریق پرداخت تسهیلات یک ماه توسط اتحادیه چایکاران دریافت و با ضمانت وزیر محترم و سازمان چای کشور مقرر گردید در اسرع وقت در اختیار چایکاران قرار گیرد و سرانجام پس از ماهها کش و قوس در روز سه شنبه 91/02/05چایکاران به آرزوی دیرینه خود رسیدند .ایشان یاد آور گردید پس از حذف یارانه کود چای که در سنوات گذشته جزء محصولات استراتژیک بود و تحت حمایت دولت قرار داشت حال جای سوال دارد آیا امنیت این صنعت در مسیر دیگری در حال حرکت می باشد .ایشان در پایان یاد آور گردید امید واریم در سال زراعی جدید شاهد مشکلات سال 90 نباشیم و چایکاران با دل خوش وارد باغات خود گردند .

 

ارسال نظرات شما (0 نظر)
چایکاران در انتظار فرج
نویسنده Administrator   
۰۱ اسفند ۱۳۹۰

پایان دوره بهره برداری برگ سبز چای از تاریخ 30/07/90 تا به امروز 119 روز می گذرد و طلب چایکاران از چین سوم همچنان باقی ست.مصطفی نصرالهی مدیرعامل اتحادیه چایکاران اعلام نموداگرچند صباحی سکوت کرده بودم دلیلش امیدواری بود ولیکن با فرارسیدن اسفند سال 90 و وزش نسیم بهاری که عطر دل انگیز سال نو را به مشام می رساند از طرفی دوره بهره برداری سال آینده حدود 60 الی 70 روز آینده آغاز می گردد اما از تسویه سال قبل خبری نیست و نگرانی و نومیدی برای سال آتی همچنان باقی مانده است.نصرالهی افزود ...

ارسال نظرات شما (0 نظر)
ادامه مطلب ...
مدیر عامل اتحادیه چایکاران اعلام کرد
نویسنده Administrator   
۰۴ آبان ۱۳۹۰

خرید بالغ بر 131 هزار تن برگ سبز چای از چایکاران به صورت تخمینی حدود 8/23 درجه یک و 2/76 درصد درجه 2 حاصل دوره بهره برداری سال جاری بود که متوسط درآمد چایکاران تک محصولی که میبایست در یک پروسه 6 ماهه حاصل یکسال را تامین کنند رقمی حدود 19000000 ریال به صورت ناخالص می باشد که با کسر هزینه های کارگری حمل و نقل ، پذیرایی و عمر نتیجه ای جز دلسردی و نگرانی از آینده شغلی عاید شان نمی گردد با توجه به مستندات قانونی ارائه شده توسط سازمان چای به صندوق بیمه محصولات کشاورزی در سال گذشته برای استان گیلان اعلام حدود 26 هزار هکتار از باغات چای بهره برداری شد که حدود 3/9 درصد از باغات این استان یا رها سازی شده و یا تغییر کاربری داده شده اند و این سوال بزرگی در اذهان بوجود می آورد آیا تولید داخلی بعلت عدم حمایت ، سوء مدیریت ، و...... به کجا می رود ؟ آیا بازار و کارخانجات که دلخوش به تعرفه واردات هستند نگران روزی نیستند که تولید داخلی کاهش یافته و این دلخوشی آنان هم قطع گردد ؟

مهندس مصطفی نصرالهی یاد آور گردید...

ارسال نظرات شما (0 نظر)
ادامه مطلب ...
پرداخت بهای برگ سبز
نویسنده Administrator   
۰۱ آذر ۱۳۹۰

مهندس مصطفی نصرالهی مدیرعامل اتحادیه  چایکاران ضمن تبریک هفته بسیج خواستار تسریع در پرداخت 10 میلیارد بهای برگ سبز چایکاران گردید. ایشان یادآور گردید با توجه به حمایت دولت در کمک 10 میلیاردی که با تلاش استاندار محترم و سازمان چای و مجمع نمایندگان استان گیلان و نماینده ولی فقیه حاصل گردید، متأسفانه از زمان اعلام تا پرداخت آن فاصله افتاده و پرداخت آن بکندی صورت می گیرد. لذا شایسته است نسبت به تزریق مبلغ مانده به سازمان چای اقدام سریعتر صورت گرفته تا پرداخت آن تسریع گردد ایشان یادآور گردید امیدواریم که در سنوات آتی در خصوص روند پرداخت بهای برگ سبز تضمینی تغییراتی حاصل گردد که همچون سال جاری کشاورزان برای به آینده خود نگران نباشند.

ارسال نظرات شما (0 نظر)
امید به حمایت 10 میلیارد قول مساعد مسئولین
نویسنده Administrator   
۳۰ مهر ۱۳۹۰

هرچند که امروز بعنوان آخرین روز خرید تضمینی از طرف سازمان چای اعلام گردید و از طرفی در بعضی از مناطق، غنچه های چای برای برداشت موجود می باشد، بزرگترین دغدغه چایکاران عدم وصول بهای برگ سبز چای خود از تیرماه تاکنون می باشد و ترس و واهمه از 300 ریال افزایش بهای اعلام شده جهت دریافت که همچون 7% سال گذشته نگردد.یکی از اعضا هیئت مدیره یادآور گردید هرچند براساس قرارداد فی مابین سازمان چای می بایست آمار در اختیار اتحادیه باشد ولی درخصوص بحث بیمه باغات به گونه ای نباشد فقط برای رفع پاره ای از ابهامات فی مابین صندوق بیمه محصولات کشاورزی و کشاورزان اقدامات مالی صورت گیرد. لازم است در این خصوص کارشناسی قانونی با حضور متخصصین فن صورت گیرد و کشاورزان همچون سال گذشته در حسرت دریافت خسارت واقعی نمانند.

ارسال نظرات شما (0 نظر)
بیمه تکمیلی کشاورزان
نویسنده Administrator   
۱۳ مهر ۱۳۹۰

مصطفی نصرالهی مدیر عامل اتحادیه چایکاران شمال از اجرای بحث بیمه تکمیلی درمان و عمر کشاورزان چایکار در آینده نزدیک خبرداد و اعلام نمود که پیرو نسشت اعضاء هیئت مدیره و نماینده بیمه آسیا بزودی این طرح توسط شرکتهای تعاونی چایکاران اتحادیه در شهرستانهای چایخیز شمال اجرایی خواهد شد ایشان یاد آور گردید .. .

ارسال نظرات شما (0 نظر)
ادامه مطلب ...
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 بعد > آخر >> 
 
ورود و خروج
نام کاربری

کلمه عبور

مرا به ياد داشته باش
فراموش کردن کلمه عبور
ثبت نام نكرده ايد؟ عضویت
نظرسنجی
نظر شما در مورد این سایت چیست ؟
  
محبوب ترین ها
جدیدترین مطالب سایت
آب و هوا
آمار بازدید